Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Kanada, Toronto. Co o tym sądzicie?

83,108 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля czerwony kapelusz
czerwony kapelusz1 год назад

Sprawdzić gdzie był Braun w tym czasie 🙃

Фото профиля DudekPL4
DudekPL41 год назад

W studiu wrealu 😁

Фото профиля Zbigniew
Zbigniew1 год назад

Super. Każdy taki świecznik powinien zostać zniszczony wraz z ludźmi którzy go czczą. To symbol bandyckich żydowskich mordów na innym narodzie.. Tak samo jak nazizm banderyzm.powinni zostać wytępione z tego świata.

Фото профиля LDZ
LDZ1 год назад

Jedyne co mi do głowy przychodzi

Фото профиля Marta.Wozniak
Marta.Wozniak1 год назад

wake up call - Szkoda że lud Polski ciągle w śpiączce. Obudzi sie z ryjem w rzeźni. Jak zawsze

Фото профиля Mike K
Mike K1 год назад

To samo

Фото профиля wtlpl
wtlpl1 год назад

Zaraz to kredą obrysują i będzie ściganie za mord na pamięci. Bardzo ładne obrazki 😄👍

Фото профиля Ryszard Kawa
Ryszard Kawa1 год назад

Upadek szatana ! Niech żyje WOLNOŚĆ , człowiecza MIŁOŚĆ i EMPATIA !!!!!!!

Фото профиля Chiitan Thai⭐️จีตัน
Chiitan Thai⭐️จีตัน1 год назад

เราจีตัน☆นะ รู้ป่าวว่าด่านล่างดอกไม้ไฟของเทศกาล มันเป็นยังไง?นี่ไง

Фото профиля Mark Rain
Mark Rain1 год назад

Pan Grzegorz B. dotarł do Kanady ?

Фото профиля Nobody
Nobody1 год назад

Bardzo piękny gest jakiegoś dobrego człowieka

Похожие видео

Popek co o nim sądzicie?
0:51

Sensitive content

Popek co o nim sądzicie?

DudekPL4

114,586 просмотров • 8 месяцев назад