Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Kanada, Toronto. Co o tym sądzicie?
83,108 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Sprawdzić gdzie był Braun w tym czasie 🙃

W studiu wrealu 😁

Super. Każdy taki świecznik powinien zostać zniszczony wraz z ludźmi którzy go czczą. To symbol bandyckich żydowskich mordów na innym narodzie.. Tak samo jak nazizm banderyzm.powinni zostać wytępione z tego świata.

Jedyne co mi do głowy przychodzi

wake up call - Szkoda że lud Polski ciągle w śpiączce. Obudzi sie z ryjem w rzeźni. Jak zawsze

To samo

Zaraz to kredą obrysują i będzie ściganie za mord na pamięci. Bardzo ładne obrazki 😄👍

Upadek szatana ! Niech żyje WOLNOŚĆ , człowiecza MIŁOŚĆ i EMPATIA !!!!!!!

เราจีตัน☆นะ รู้ป่าวว่าด่านล่างดอกไม้ไฟของเทศกาล มันเป็นยังไง?นี่ไง

Pan Grzegorz B. dotarł do Kanady ?

Bardzo piękny gest jakiegoś dobrego człowieka
