Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
🚀🚀🚀 Karaaaaa!
36,245 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Sensei1 год назад
Hrozně mě mrzí, že takovej gól v český lize nemůže padnout, protože by rozhodčí vždycky přerušil

Bzukinho771 год назад
Lahodá 🤤😍

Jakub Kulišan1 год назад
Včera jsem myslel na to, jak moc by se nám teď hodil. V tom rozestavení někdo jako on chybí.

M.HORÁČEK1 год назад
Jo ta levačka je hodně slušná👍

arsen1 год назад
A hezký je na tom i to, jak se soupeř vzteká. Borci faulují a ještě by si chtěli určovat, kdy bude soupeř rozehrávat.

Pete Frost1 год назад
Pěknej gól, akorát že chudák šel do zakletýho klubu.

ACS-Amanec1 год назад
Docela me ale prekvapuje, ze to rozhodci nechal takhle rozehrat. Je to pozice, kde uz se po odpiskani jako branici hrac pripravujes na staveni zdi atd. Gol super, ale pro me osobne to ma horkou pachut.. :)

KOCOUR S NÁZOREM1 год назад
Moc pekne trefeny

makak Ondra1 год назад
Karamelec olé!
