Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Kat area sentul smlm.
238,547 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

🤡1 год назад
Kalau Kondo terbakar gini macam mana rumah yang lain ..kena ke tak

~£i€~1 год назад
Bomba Malaysia dah perlu setup pasukan DRON SEMBURAN AIR.

NegaraKuTanahAir 🇲🇾1 год назад
Uishhh ..kondo mana ni.

Scott 🐉 🇪🇸 💃🏼1 год назад
Ni sentul bayu ni

Nyx1 год назад
Apa jadi dgn rumah sekeliling

𝐌𝐄𝐑𝐈𝐄 𝐙𝐄𝐍𝐈𝐄1 год назад
Ngerinyaa

_bbbfamous1 год назад
@ae3ron hati hati. masuk simpang bagi signal

TokWi 🍉1 год назад
Any update??

4n1 год назад
@Merang_j

A.Asif Alimin1 год назад
@IamKhairil umah ko ke mat
