Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Katowice!w W tv cisza!!!
11 Yorum

Jak PiS zamykał 13 kopalni jakoś nikt nie protestował🤣🤣🤣

PiS i PO zamykają kopalnie! Tylko @KONFEDERACJA_ walczy o górników!

- Come Around

Może lepiej. Hasło PiS PO jedno zło do niczego dobrego nas nie doprowadzi

Górnicy walczą nie tylko o siebie. Dlaczego ludzie nie rozumieją, że bezpieczeństwo energetyczne jest wspólnym naszym interesem

Jeszcze trochę zrobi się cieplej i biedniej a wtedy....Wojna Domowa Gwarantowana !!!

Szczujnia TVN24 i TV info nie może zakłócić sielankowego przekazu że Polska to kraj miodem i mlekiem płynący...nad Wisłą problemy nie występują

Ktoś jeszcze ogląda tv?

Brawo Polacy trzeba rudego folksdojcza przegonić z Polski ,na taczkę i do mamy Merkel odwieść razem z jego pomiotami do trzeciego pokolenia .

Nikt kto chociaż trochę myśli nie ogląda telewizji, nie czyta co piszą czy mówią politycy bo to jest fikcja fabrykowana dla ludzi

Nie można milczeć, nie można siedzieć cicho !
