正在加载视频...
视频加载失败
Kaže da je pobedio revoliciju.
10 条评论

e moja deco... sramota me nas starih zabili smo glave u pesak i cekamo cudo...

Tek za koju godinu ce biti jasno koliko veliku stvar rade,ne zato sto mnogi to ne vide,vec zato sto ce se posledice ovih dela osetiti u punoj meri tek za neko vreme. Oni menjaju drustvenu svest,cak i ako nisu ni sami svesni toga,ne samo u Srbiji ,vec i u celom regionu.

Ovi snimci doceka u razlicitim mestima u Srbiji i van nje,jesu dragoceni i sutra niko toj deci nece moci da prodaje muda ,umesto bubrega,o mrznji svih protiv nas,niti ce moci da im prodaje usrani nacionalizam. Ja iskreno verujem da cine nesto sto prevazilazi granice Srbije.

Naklon do poda za ovu divnu mladost

A ona mu kuca na vrata. Biće da je neki zajeb posredi.

Au al' se zajeb'o 😁

😇❤️🫡❤️✊

Stasali budući studenti

Auuu deco, naklon do poda…

U svojoj bolesnoj glavi, kroz koju svakakve gluposti i zlo prrolazi
