Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
ki wisa ye? 😢😂
Комментарии: 12

Made in kurdi 🎶1 год назад
Tu wisa yî @erdal1kaya 😂

erdal kaya1 год назад
😢😂

Solar Heavy1 год назад
whoa have you heard this yet?

Ümit Macar1 год назад
Mesele ne dereng e, biraziyê min🤣

erdal kaya1 год назад
😢😂

Serhat Işık1 год назад
Dılemın şewiti ji tere law 🥹😂

Hikmet Simsek1 год назад
Wey malino birçi ma😉😀😀

erdal kaya1 год назад
😢😂

İbrahim Aslan1 год назад
Erdal abi kamera çekimi 10 numara 😂😂

erdal kaya1 год назад
😂

Tekin Doğan1 год назад
Wellehî xwewa beyanî ji taştê xweştir e 😀

erdal kaya1 год назад
😂
