Loading video...
Video Failed to Load
🤣🤣🤣 Ko ga šiša!
76,071 views • 1 year ago •via X (Twitter)
8 Comments

Verka1 year ago
Posle kažu matori ljudi ga podržavaju. Pa nisu svi glupi ako su matori

neka bude sto biti ne može💖💖💖💖1 year ago
Ahhahaahahhaha Tako to izgleda kada naletiš na srpskog seljaka u kondiciji.

Gajić Darko1 year ago
Treba nam još stanoja !

T. T.1 year ago
@VladaT8 Nije do škole,do pameti je!

Зарија Мали1 year ago
"Прејеб'о ги"

Stanko from the far away1 year ago
Tako sam ja uradio pre 10ak godina.Grupa navijača(Grobari) iz mog mesta,našli nekog iz sps-a da nam pravi dukseve,a za uzvrat da se glasa za njih.Naravno da sam glasao za neke druge 😁

Goran Martinović1 year ago
😂😂😂😂 -Sami ste otišli na glasanje? -Ne, odveo me tata.

Nebojsa Grbic1 year ago
Al je bila mala pauza, setio se se da je ta TV, zamalo da kaže K9 ga jebe, 100% 😁
