Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
🤣🤣🤣 Ko ga šiša!
76,071 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 8

Verka1 год назад
Posle kažu matori ljudi ga podržavaju. Pa nisu svi glupi ako su matori

neka bude sto biti ne može💖💖💖💖1 год назад
Ahhahaahahhaha Tako to izgleda kada naletiš na srpskog seljaka u kondiciji.

Gajić Darko1 год назад
Treba nam još stanoja !

T. T.1 год назад
@VladaT8 Nije do škole,do pameti je!

Зарија Мали1 год назад
"Прејеб'о ги"

Stanko from the far away1 год назад
Tako sam ja uradio pre 10ak godina.Grupa navijača(Grobari) iz mog mesta,našli nekog iz sps-a da nam pravi dukseve,a za uzvrat da se glasa za njih.Naravno da sam glasao za neke druge 😁

Goran Martinović1 год назад
😂😂😂😂 -Sami ste otišli na glasanje? -Ne, odveo me tata.

Nebojsa Grbic1 год назад
Al je bila mala pauza, setio se se da je ta TV, zamalo da kaže K9 ga jebe, 100% 😁
