Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
🤣🤣🤣 Ko ga šiša!
76,071 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
8 Yorum

Verka1 yıl önce
Posle kažu matori ljudi ga podržavaju. Pa nisu svi glupi ako su matori

neka bude sto biti ne može💖💖💖💖1 yıl önce
Ahhahaahahhaha Tako to izgleda kada naletiš na srpskog seljaka u kondiciji.

Gajić Darko1 yıl önce
Treba nam još stanoja !

T. T.1 yıl önce
@VladaT8 Nije do škole,do pameti je!

Зарија Мали1 yıl önce
"Прејеб'о ги"

Stanko from the far away1 yıl önce
Tako sam ja uradio pre 10ak godina.Grupa navijača(Grobari) iz mog mesta,našli nekog iz sps-a da nam pravi dukseve,a za uzvrat da se glasa za njih.Naravno da sam glasao za neke druge 😁

Goran Martinović1 yıl önce
😂😂😂😂 -Sami ste otišli na glasanje? -Ne, odveo me tata.

Nebojsa Grbic1 yıl önce
Al je bila mala pauza, setio se se da je ta TV, zamalo da kaže K9 ga jebe, 100% 😁
