正在加载视频...
视频加载失败
Ko može da uđe u Pionirski park?
10 条评论

Sačuvaj Bože koliko je podelio narod, penzioneri koji jedu sladoled su studenti koji žele da uče. NovaS i N1 su ustaške televizije za koje ne daju izjave. Da li g-đa Marta Kos vidi ovaj idiotizam i da li je ovo ubrzani put u EU ili nešto drugo?

Skupili se kriminalci na jedno mesto blokirali saobraćaj nedeljama a Institucije ćute.umesto da ih pohapse

"Ne može niko da uđe u pionirski park" "Studenti koji žele da uče" - ali nemaju kapacitet, IQ = broj cipela "Ne dajemo izjave izdajničko fašističkoj tv" Zemljo, otvori se..

Ko sme da mi zabrani da prodjem kroz park? Kaubojska država ali nista novo, otkucava im sat...

Kako ste svi primitivni klosari,paraziti trosite nase pare i mi ne mozemo da udjemo na nasu teritoriju,dabogda se raspadali od raka...hrk puuu😡 Mrs iz Srbije radikalcine smrdljive!!! @sns_srbija @sns_beograd

Овакви сигурно не.

@RadojevGoran ... на ова говна треба послати интервентну и жандармерију из НС, а не на студенте, јебем ли вам семе и племе зликовачко @sns_srbija @avucic

A da uzmemo da ih opkolimo i da im ne damo da idu kuci :D

ZAŠTO POLICIJA (onaj deo koji valja) NE RASTERA OVA GOVNA???

Neradnici, lenštine, to bismo čuli u svakom mestu odakle dolaze. Nule!
