正在加载视频...

视频加载失败

Ko može da uđe u Pionirski park?

48,406 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

10 条评论

mila 的头像
mila1 年前

Sačuvaj Bože koliko je podelio narod, penzioneri koji jedu sladoled su studenti koji žele da uče. NovaS i N1 su ustaške televizije za koje ne daju izjave. Da li g-đa Marta Kos vidi ovaj idiotizam i da li je ovo ubrzani put u EU ili nešto drugo?

Roky 的头像
Roky1 年前

Skupili se kriminalci na jedno mesto blokirali saobraćaj nedeljama a Institucije ćute.umesto da ih pohapse

Nina 的头像
Nina1 年前

"Ne može niko da uđe u pionirski park" "Studenti koji žele da uče" - ali nemaju kapacitet, IQ = broj cipela "Ne dajemo izjave izdajničko fašističkoj tv" Zemljo, otvori se..

Marija982 的头像
Marija9821 年前

Ko sme da mi zabrani da prodjem kroz park? Kaubojska država ali nista novo, otkucava im sat...

Otilori4 的头像
Otilori41 年前

Kako ste svi primitivni klosari,paraziti trosite nase pare i mi ne mozemo da udjemo na nasu teritoriju,dabogda se raspadali od raka...hrk puuu😡 Mrs iz Srbije radikalcine smrdljive!!! @sns_srbija @sns_beograd

Saki Stojanovic 的头像
Saki Stojanovic1 年前

Овакви сигурно не.

... Н Н ... 的头像
... Н Н ...1 年前

@RadojevGoran ... на ова говна треба послати интервентну и жандармерију из НС, а не на студенте, јебем ли вам семе и племе зликовачко @sns_srbija @avucic

Niklaus Medici 的头像
Niklaus Medici1 年前

A da uzmemo da ih opkolimo i da im ne damo da idu kuci :D

ℙ𝕣𝕠𝕕𝕦𝕙𝕠𝕧𝕝𝕛𝕖𝕟𝕒 的头像
ℙ𝕣𝕠𝕕𝕦𝕙𝕠𝕧𝕝𝕛𝕖𝕟𝕒1 年前

ZAŠTO POLICIJA (onaj deo koji valja) NE RASTERA OVA GOVNA???

Mileva 的头像
Mileva1 年前

Neradnici, lenštine, to bismo čuli u svakom mestu odakle dolaze. Nule!

相关视频