Loading video...
Video Failed to Load
Ko se "skrivećki ušunjava" u hotele? Probajte da odgledate klip do kraja!
47,604 views • 1 year ago •via X (Twitter)
9 Comments

No comment!

Da li jeSKRIVEĆKI u nekoj hotelskoj sobi nostrificirala tu diplomicu koju ima na bilo kom Univerzitetu u Srbiji? Bruka i sramota do koje mere je slabogovoreća, između ostalog.

Vidi se da je fond reci tragican. Nije citala knjige. Dakle slabo obrazovana. Neki bi rekli glupa

Nastala iz snošaja kobile i kozlića.

Bože, pa nek ide na kurs srpskog jezika, skrvećki, možda nauči nešto, pošto kursevi u Amerci, ne skrivećki, nisu ništa u obrazovanju pomogli.

Kako priča tako i radi al žalosno što ovo predstavlja Srbiju

Majiskrenije, ne mogu... Tolika količina gluposti, nepismenosti, neartikulisanosti je previše za moj mozak.

I ovo mentalno redukovano i limitirano je bilo premijer, upravljalo nekom drzavom

Boze gospode !!! Da li je ovo realno ?!?!
Related Videos
Sensitive content
Evo.... od početka do kraja 💁♀️ Ko će ono da kopa litijum zbog 3% ⁉️
Gaia11 11
58,865 views • 2 years ago
