Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
🇵🇱 Kocham go…👇
61,434 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

pjotr1 yıl önce
Za podstaiwenie Martyniuka powinien być pluton egzekucyjny

John1 yıl önce
No nie wiem czy pasuje tutaj melodia bez gustu.

Monika1 yıl önce
Tylko to jest trudna miłość i niechciana. 20 sztuk rocznie w produkcji bez wozów wsparcia to jest żenada.

Rock Paper Sizzle1 yıl önce
💪 Merica, we're taking it back. 💯 You like Trump, you know it, time to show it. ✅ T's for Trump here:

Marcin Julian 🇵🇱🇵🇱🇵🇱1 yıl önce
Jeden dron i po nim. Trzeba kasę ładować w nowoczesna broń moim zdaniem

Republikanin1 yıl önce
Piękny nasz Polski ♥️♥️♥️🇵🇱🇵🇱🇵🇱

Oskar1 yıl önce
W końcu żeśmy się dorobili

K.Osa1 yıl önce
Nie wyglądem się wojuje ..

luka1 yıl önce
Zajebisty!💪

SzymonPoczatek’801 yıl önce
Nooo z działkiem 30mm to faktycznie można kolorować czerwoną mgiełką🤣

Zibi Jadeit1 yıl önce
Kochaj ...kretynie
