正在加载视频...
视频加载失败
Koliko se ismejah 😂😂😂
11 条评论

Вук Панонски1 年前
И данас се води полемика о месту рођења Џонија Вајсмилера (Тарзана). Зна се да је из Баната, тако да, што да не? 🤣🤣🤣

Alisa u zemlji luda1 年前
A Banat poznat po džunglama... 😎😂😂😂

FANCO2 年前
NEW OFFICIAL COLLABORATION ALERT! Get your PERSONALIZED @Godzilla_Toho Japanese hanko stamps at for yourself, friends and family! #fanco #godzilla #GodzillaMinusOne 👉

Radem1 年前
O da ga glumi Rajko😂😂😂

Бранислав О. Поповић 🇷🇸1 年前
Lik koji je ovo smislio je genije.

AKW Ing.Sanchez,Homer🚜👨🌾🇷🇸🇷🇺🇩🇪🇳🇱🇬🇷1 年前
Ko se seti ovoga, Sunce ti poljubim!!!!

Vladimir Spasic1 年前
Deo filma je sniman na Plitvičkim jezerima

Sead1 年前
Hamid ragipovic sandzacki slavuj sa pesteri inace ovo pjeva 😁

Saša Milovanović1 年前
Konkretno na Vlašiću 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Mira1 年前
Spavao bi Tarzika do podne.

Edita1 年前
😂😂🤣😭@KikaKristina0
