正在加载视频...
视频加载失败
Komentarz do „Sylwestra Marzeń”:
8 条评论

@tobezsensujest Uroniłem pierwszą w tym roku łzę...🤣

„Nie trzeba było puszczać fajerwerków, tak pisowcom dupy pękały” 😆👏🏻

To jest najlepszy tweet w tym roku! 😉🥳😂🤣🤣🤣

Petarda noworoczna. Trzeba było jeszcze dodać że Steczkowska z gołą dupą zasłaniała tęcze żeby nie było zgorszenia 🤣

@KamykKamol 🤣🤣🤣 Ojesssuuu, gdybym miała córkę, to chciałbym ją wydać za Ciebie. Rozyebałeś system.

Myślałam że mnie nie rozśmieszy ale jak wspomniał o Januszu to nie wytrzymałam.

Kaczyński aż podskoczył wyłączyć telewizor bidula w tym szpitalu 😂😂😂😂😂😂😂😂 Mistrzostwo świata 👍👍👍👍👍

Trochę tu umyka jeden wniosek, że Polska zaczyna być postrzegana jak Rosja. Artyści albo odmawiają występów, albo manifestują. Czyli świat spogląda na Polskę, jak na kraj autorytarny. Super, nawet na sowietów nie można zwalić. Sami sobie, Polcy rodakom.
