Loading video...
Video Failed to Load
Krótka piłka😎
755,077 views • 1 year ago •via X (Twitter)
11 Comments

Ale Mentzen się wkopał tym chlaniem z Platformą. Braun i Bosak zacierają rączki.

Bosak w Kanale Zero powiedział, że on w kampanii zdecydowanie nie poszedłby na piwo z Trzaskowskim. W mojej opinii to największy błąd Mentzena w tej kampanii. Prawdopodobnie dał się wykorzystać, nie przewidział konsekwencji. Niektórzy wyborcy mu tego nie wybaczą.

SOSPRECHOSO🤨 Polémica por intercambio de camisetas sacude el América Femenil vs Rayadas, ¿Qué pasó? 🧐 Entérate aquí. 👇🏻 #LigaMXFemenil #America #Rayadas

Przecież to jest w opór żałosne

Haha jakieś patusy i tyle. Widać, że Mentzen szanuję Trzaskowskiego i tyle

Szczerze, wydaje mi sie, ze to spotkanie spowoduje, ze Rafal zostanie prezydentem.

To jest przyzwoite ⁉️ #Głosuje Na Karola Nawrockiego

@SlawomirMentzen Panie Sławomirze, w tym momencie zrezygnowałam ze subskrypcji Pana kanału na YT. To ma być format "Trzeciej Drogi"? Jestem rozczarowana Pana podejściem do mnie, jako Pana Wyborcy . Nie pozdrawiam

Tu bardzo dobrze wyszedł Sikorski i Trzaskowski. Się pośmiali z piosenek na swój temat. A Mentzen wygląda jak mały chłopczyk przy nich. Nie dodając że jest tam gablotka „tych klientów nie obsługujemy” w której Sikorski wisi. No i do tego Nitras z nimi 🤦♂️

Dobrze, że ludzie biora sprawy w swoje ręce. Nastepnym razem pójdą gdzieś indziej. Fajnie że pija piwko pod karykaturą Morawieckiego, gdyby Nawrocki bronił najlepszego rządu PL w w XXI może tej sytuacji by nie było

Pamiętajcie idźcie na wybory, bo ta akcja Radka Zdradka ma zdemobilizować prawicowych wyborców! #Nawrocki2025 bo jak nie wygra Tęczowy Rafał

