Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
kłodzko 2mc po powodzi 😕
275,685 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Na Ukrainę 5PKB i dla powodzian nie ma. Opiekuńcze państwo Tuska.

#powódźTuska

Byle do wiosny

@Zuzanna753467 Najważniejsze, że nasi banderowscy "bracia" mają wciąż pomoc naszym kosztem, bo dzięki temu bomby nie spadają nam na głowy. Tak serio, to wstyd, hańba i pluton egzekucyjny dla tych marnych kukieł ze stolycy.

Od szwaba - tyle!

Po powodzi z 1997 ziemia kłodzka podnosiła się 10 lat, a wy oczekujecie, że mury się osuszą się w 2 miesiące

Co nie podoba się Macie to za czym tak szaleliście Wasz guru donek was kocha i dzięki wam zasiada w sejmie jak ma czas Bo tak to siedzi u niemki na wycieraczce

No. Za PiSu to Red is Bad już by dostał 500 mln zł na zakup chińskich farb i pędzli, co nie?

Szok , współczuję tym ludziom , gdzie te bydlaki z rządu i ten w czerwonych bryłach?

Najważniejsze że PiS nie rządzi
