Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

138,111 görüntüleme • 9 ay önce •via X (Twitter)

0 Yorum

Yorum bulunmuyor

Orijinal gönderinin yorumları burada görünecek

Benzer Videolar

Fuuka's femdom moments
1:58

Sensitive content

Fuuka's femdom moments

Zertazon

132,449 görüntüleme • 14 gün önce

Sabiedrības saliedētībai un integrācijai jānotiek uz latviešu valodas pamata. Iepriekšējās kultūras ministres Agneses Lāces laikā, manuprāt, daudz kas noticis bilingvāli vai pat uz krievu valodas pamata. Tas nav pieņemami un tā vairs nenotiks. Latvijā ir viena valsts valoda - latviešu valoda un imigranti vai trešo valstu studenti nav uzreiz pēc ierašanās jāiegrūž krieviskajā informatīvajā telpā, tādējādi būtībā turpinot padomju okupācijas laikā uzsākto rusifikāciju. Minēšu tikai dažus jaunatklātus piemērus no Agneses Lāces kultūras ministrijas vadīšanas laika - 1) Projekts par 99 820 eiro, kur uzsvērts, ka īpaša uzmanība jāpievērš informācijas pieejamībai arī krievu valodā, lai tādējādi uzrunātu studentus no…Azerbaidžānas un Uzbekistānas. 2) Projekts par 99 999, 76 eiro, kur paredzēts izdot arī bilingvālus komiksus izmantojot…arī krievu valodu. 3) Projekts par 69 549, 27 eiro, kur trešo valstu pilsoņu iekļaušanos sabiedrībā iecerēts īstenot, nodrošinot multilingvālu komunikāciju un pārvarot valodas barjeru arī konkrēto kopienu valodās vai viņu vidū izplatītākajās starpniekvalodās. Tātad iekļauties Latvijas sabiedrībā var arī uz krievu valodas pamata. Kas ir pretēji Satversmei. Tiks piedāvāts šos līgumu nosacījumus mainīt. Ja tas neizdosies, turpināt tos nevarēs. Sabiedrības saliedētība Latvijā turpmāk notiks uz latviešu valodas pamata.

Ivars Āboliņš

27,375 görüntüleme • 7 gün önce

Jautrība turpinās ar RĪGAS SILTUMS, ja jums likās, ka valde un padome uzjautrinās ar Gaidu Vēstulēm ārpakalpojumā par 10 000€ - tad lūk, izrādas, ka uzņēmuma stratēģijas izstrādi arī var ārpakalpojumā palaist - tādā nopietnā ārpakalpojumā, uz kopējiem 119 550€! Jā, nepārskatījies, lai sasniegtu dārgāko tarifu Baltijā ir jāiepērk dārgākā stratēģijas izstrāde valstī. Nav joka lieta: ➖4x gadu laikā ir bijuši 2x konsultantu rakstītas RS stratēģijas ārpakalpojumā ➖2021.g. pasūtīta ārpakalpojumā stratēģija “vidēja termiņa darbības stratēģijas izstrāde 2022/2023 fin gads un 2024/2025.g.” – E&Y par 24 600€ ➖ 2024.g. pasūtīts ārpakalpojuma pētījums “vidēja termiņa darbības stratēģijas” – KPMG jau par 94 950€ Kurš taisa stratēgiju tikai 2 gadiem, enerģētikā, siltumā - tiešām? Atgādinu - stratēģijas rakstīšana ir uzņēmuma padomes un valdes kopdarbs - par to viņiem maksā tās lielās algas! Andris Grafs 🇱🇻 🇺🇦 kā tad tavi skolnieki nav tomēr apguvuši labas korporatīvās pārvaldības prasmes? Piezīmēšu, ka šis viss tiek apmaksāts no tava rīdzinieka siltuma tarifa no tava rēķina! Jums vēl ir pārsteigums par dārgo tarifu? Šai kroplajai pārvaldībai ir jāpieliek punkts un par šo ir jānes atbildība visai RS valdei un padomei bez izņēmuma, kā arī akcionāram ir jāatbild par savu bezdarbību

Andris Kulbergs (AS) 🇺🇦🇱🇻

26,859 görüntüleme • 2 ay önce