Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Legia - Wisła 14 lat temu
356,484 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
11 Yorum

Ambasador1 yıl önce
Dziś cały stadion 🏟️ jagi będzie tonąć we łzach bożych

Solar Heavy1 yıl önce
- Promises

Ubogi Polityk1 yıl önce
Jedyny kibic Jagi na Żylecie [*]

Patryk Paprocki1 yıl önce
Pomóżcie. Pan Krzysztof na to zasługuje.

Paweł Klotz1 yıl önce
Raz go widziałem, podczas wyjazdu do Białegostoku z Lechią w 2015 stałem razem z Policją która na nas czekała....

Pan Jeziorko1 yıl önce
Na zawsze w naszych serduszkach:

The Saint 😇1 yıl önce
Byłem 🥹

Piotr65651 yıl önce
Hehe byłem wtedy👍😁

Arturo ⚡️1 yıl önce
szacunek, że Legia kocha ludzi z Podlasia

Mateusz1 yıl önce
co się stało z tym gniazdowym?

montana black1 yıl önce
To przejdzie do historii polskiego you tuba. Zwyczajny ,nie zwyczajny pan Kononowicz na żylecie. Nie szkodliwy , zwykły , prosty człowiek który wierzył i marzył o lepszej Polsce. Jeszcze się zobaczmy panie Krzyśku gdziekolwiek teraz jesteś kolego.
