Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

780,293 Aufrufe • vor 3 Jahren •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von Michael🇵🇱
Michael🇵🇱vor 3 Jahren

Konfederacja myślę, że też jest zadowolona, że nie mają u siebie jakichś dziwnych tworów typu Liroy czy Jakubiak i sobie spokojnie idą po co najmniej 15% :)

Profilbild von jarek
jarekvor 3 Jahren

Co drugie słowo "kur*a", ale "panna lekkich obyczajów" Szacunek musi być 😉👍

Profilbild von Pawel
Pawelvor 3 Jahren

Jako wyborca @KONFEDERACJA_ napiszę szczerze - mam to w du*ie. 🤷‍♂️ Dla mnie to ostatnie wybory na które idę, mam 33 lata. 15 lat temu myślałem, ze państwo to poważna sprawa, dzisiaj widzę że wszystko jest ch warte i ch podparte. Zagłosuję na Konfę i zobaczę co się stanie. /1

Profilbild von Tomek🇵🇱
Tomek🇵🇱vor 3 Jahren

@AleksandraKarb6 Że niby Korwin to zjeb? Nie no niemożliwe! 😁

Profilbild von Krzysztof
Krzysztofvor 3 Jahren

Najmniejsze podatki i likwidacja Zusu, Ciekawe z czego mają byc wypłacane emerytury, a co najciekawsze kto ma utrzymywać tych którzy by nie płacili? Kompletna utopia dla Ultra naiwnych,

Profilbild von Bartolomeo
Bartolomeovor 3 Jahren

Scyzoryk ewidentnie nie nadaje się do polityki 😅 człowiek który nic nie rozumie i w dodatku nie chce być za nic/nikogo odpowiedzialny. Widać przemawia głównie do opojów którym piwko z ryja leci i bez bluzgów nawet siorbnąć nie zdoła magicznego napoju😏. Taki kanau sportowy jest.

Profilbild von Anna S🇵🇱
Anna S🇵🇱vor 3 Jahren

@Skorpion2021 Szczery człowiek i mówi prosto... co to jest KONFEDERACJA ...- czerwona zaraza inaczej nazywana...

Profilbild von Fryzjer z Brooklinu
Fryzjer z Brooklinuvor 3 Jahren

Wszyscy fascynacji konfy powinni tego posłuchać ale tak na spokojnie bez obciążeń , jak nie zrozumieją to jeszcze razy i jeszcze … głosujecie za partia pro rosyjska dla której Rosja znaczy wiecje niż Polska rozumiecie to ?

Profilbild von Paweł Tox 🇵🇱
Paweł Tox 🇵🇱vor 3 Jahren

Nie wiem czy zauważyliście, ale zawsze jak korwin ma wiecej % niz mu z moskwy pozwolili to wychodzi i wali jakaś aferę by mu spadło, on nie chce rządzić on chce (niszczyć ruch "wolnościowy") być pajacem do końca życia , siedzi na dupie i nic nie robi... super fucha...

Profilbild von Michał Szwedo
Michał Szwedovor 3 Jahren

Ciekaw jestem czy to prawda z tym Korwinem i Rosją. Nie zdziwiłbym się, ale JKM mógłby się do tego odnieść, bo zarzut jest z kategorii najcięższych.

Ähnliche Videos

‼️‼️‼️ Grubo w Sejmie
1:33

Sensitive content

‼️‼️‼️ Grubo w Sejmie

PolAnka

11,919 Aufrufe • vor 1 Jahr