Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Logic - Aquarius III

60,117 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 4

Фото профиля Bryce
Bryce2 лет назад

Peak

Фото профиля Everybodyloveham
Everybodyloveham2 лет назад

"I'm like Leo in Revenant, bear with me"🔥🔥🔥

Фото профиля Joseph Joseph
Joseph Joseph2 лет назад

One of my top 5 songs from Logic. One day, I hope he releases the instrumentals for some his projects. Whether it's digital or physical, I'll cop.

Фото профиля Garry Ts
Garry Ts2 лет назад

My favorite Logic song.

Похожие видео

Aquarius ♒️.
0:41

Sensitive content

Aquarius ♒️.

AyeLolababy💖

138,867 просмотров • 1 год назад