Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Logic - Aquarius III
60,117 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 4

Bryce2 лет назад
Peak

Everybodyloveham2 лет назад
"I'm like Leo in Revenant, bear with me"🔥🔥🔥

Joseph Joseph2 лет назад
One of my top 5 songs from Logic. One day, I hope he releases the instrumentals for some his projects. Whether it's digital or physical, I'll cop.

Garry Ts2 лет назад
My favorite Logic song.
Похожие видео
0:41
Sensitive content
Aquarius ♒️.
AyeLolababy💖
138,867 просмотров • 1 год назад
Apocalypsis Aquarius - Final Fantasy XV
videogame music daily BR🇧🇷
82,546 просмотров • 2 месяцев назад

