Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
🔊 Losing to Aegis is a choice 🥴
41,689 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

iDK ➡️ G112 лет назад
This comment was also so real

iDK ➡️ G112 лет назад
Amazing how Twitter decided every reply that disagrees goes under "Show more replies" LOL

Kwaku7222 лет назад
Losing with Aegis is also a choice

Shady2 лет назад
old news

SweepJK ⚔️🛡️2 лет назад
He's right.

Jj2 лет назад
bro is yapping

MrFlitcher 🐢🔥2 лет назад
TALK TO EM LEO 🗣️

vibEz2 лет назад
Yea their choice

MOD | Ezycole2 лет назад
What I’ve been saying



