Loading video...
Video Failed to Load
Ļoti, ļoti sāpīgi skatīties.
46,222 views • 1 year ago •via X (Twitter)
11 Comments

Šādi es piektdienās ap diviem nakti runāju, kad man bija kādi gadi 21 un vienā vakarā pabūts vismaz četrās laimīgajās stundās pēc kārtas Vecrīgas bāros.

these vocals are unreal

Agrāk tak kliedza visas sīkpartijas, ka nedod platformu! Rekur beidzot dod un rezultātus mēs redzam.

Es gribu zināt, ko viņam partijas biedri pēc šīm debatēm teica. Ķipa “nice job, Gaton, riktīgi saliki visus punktus uz i”?

“Hmmm kā varētu nosaukt firmu”

Jaunlatviešu bezdarbnieks no Saldus arī ir ko vērts.

Dažreiz šādi "aiziet ciet" skolēniem eksāmena laikā. Tas nenozīmē, ka cilvēks kukū, vienārši stress izšāvis korķus.

Es noskatījos visu raidījumu, sorry, šis nebija mirkļa vājums.

Lai mums Dievs stāv klāt. 🤦🏽♀️🤦🏽♀️🤦🏽♀️

Kaut kā tā linkedinā

respekts dzekam ka godigs
