Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Love this ending so much ❤️
50,038 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

SixPathsOfDunga1 год назад
What you know about this bop 😂🔥

Bam²⁵1 год назад
This that og throwback gang

Jagg1 год назад
Bleach music is so good 🔥

Sol-Rey🍓🍞1 год назад
dammm you bam 😭😭 i miss bleach again 😭😭🔥

🌙𝕍𝔸𝕊𝕋𝕆🌙|CR: SakaDays & KaguraBachi1 год назад
Shit can even make a grown man cry 😭

TheSoulofD1 год назад
Peak ending

Theblackstormlightnin1 год назад
Now what you know about a classic!!

Big Man1 год назад
Oh my god yes…. Its so goated

zeal1 год назад
them early bleach episodes were so comfy, the op and this ending being a big reason why.. nostalgic asf

Suzeray871 год назад
Which ending was this? I know it was the 2nd one… my god Thank You!! Was one of my most favorite songs in all of Japanese.
