Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Lubię takie graffiti…

110,207 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von Solar Heavy
Solar Heavyvor 1 Jahr

does this remind you of something?

Profilbild von EwaL🇵🇱
EwaL🇵🇱vor 1 Jahr

Warszawski mural Kory przy ulicy Nowy Świat 18/20

Profilbild von Blue Sky
Blue Skyvor 1 Jahr

Piękne AI - wszędzie rośliny są obsypane kwieciem w pełnym rozkwicie, w każdym miejscu wieje taki sam lekki zefirek, natomiast w niektórych miejscach kwiaty wyrastają wprost ze ściany.

Profilbild von 100 tysięcy rocznie
100 tysięcy rocznievor 1 Jahr

Lublin:

Profilbild von Alicja Szczepańska
Alicja Szczepańskavor 1 Jahr

I ja

Profilbild von S
Svor 1 Jahr

Przeciez to AI, widac po kwiatach

Profilbild von Rafaello
Rafaellovor 1 Jahr

U mnie na dzielni na budynku rozdzielni elektrycznej skromniej, ale też ładnie 😉

Profilbild von Marti
Martivor 1 Jahr

🙂🫶🏻

Profilbild von DforDesign
DforDesignvor 1 Jahr

Mamy w Koszalinie artystę. Cukin. Chłopak tworzy świetne murale. Ostatnio coś takiego powstało

Profilbild von Ann Wie 🦋 🇵🇱💖🇺🇦 🇪🇺 🇮🇱
Ann Wie 🦋 🇵🇱💖🇺🇦 🇪🇺 🇮🇱vor 1 Jahr

kwiaty we włosach potargał wiatr ...😍

Ähnliche Videos