Loading video...
Video Failed to Load
LUBIŁEM KOREĘ PRZED SQUID GAME
11 Comments

NIE BĄDŹCIE ZACHŁANNI I TAK WYSZEDŁEM ZE STREFY KOMFORTU, WIĘC PROSZĘ JUŻ NIE MARUDZIĆ I NIE SNUĆ TEORII. Tyle wystarczy.

Zamykamy domniemania. Żadnych solowych rapowych rzeczy ani streamingów nie ma już w planie. Poza tym robię sporo rzeczy spośród których Miss Ti jest priorytetem, więc dziękuję za przyjęcie - zwłaszcza mochi. Wywiady planowałem, ale nie ma sensu żebym tam szedł dopóki nie skończę

tego co mam w planie. Jeżeli chodzi o numery wyżej. Podejmowałem wiele prób, próbowałem ogarnąć featuringi i zrobić coś zaskakującego, ale poległem. Przegrałem ze swoimi dynamicznie zmieniającymi się stanami psychicznymi. Bez robienia rapu jest mi znacznie lepiej, wywoływało to

szereg niepożądanych reakcji. Właściwie to każdy moment uniesienia jak ten teraz je wywołuje, ale i tak często temu ulegam. Tak czy inaczej aktualnie skupiam się na tworzeniu rzeczy incognito wiodąc spokojne życie na wsi i próbuję rozwiązać kilka zagadek. Oby się udało. Ściskam.

Odrzuty que lepsze od całego obecnego maina

Ja tak nie uważam. Zwykła fristajlowana zwrotka jakich wiele.

Chłopie wrzuć już te kawałki na spoti co masz nagrane i się nie znamy. Każdy pójdzie w swoją stronę

Mi się te numery nie podobają. Nie chcę ich publikować w gotowej formie, bo nie jestem z tego zadowolony. Potraktujmy to jako fristajlową ciekawostkę.

Wydał byś to wreszcie a nie kisisz na dysku i tylko miejsce zajmuje

SZKODA, że nie napisałeś tego tak zawinęła mnie na Lasso, jak Ted.

@NicOo_808 Nie podobał mi się - papierowi bohaterowie i ckliwa historyjka






