正在加载视频...
视频加载失败
Ma sve razumem,ali čizme ….
10 条评论

Aleks1 年前
I Čeda ode u ćoravu stranu …

Nemiposmatrač 🇷🇸🇧🇷🇺🇲1 年前
Ma tamo je on dugo,ali ovakve čizme da nosi….

jovanka1 年前
Da li njega snimaju na njegov zahtev, objavljuju a on nije svestan da je ponižen ili uopšte nije svestan ničega? Liči na ovo drugo! Nije mi ga žao, samo mi je neprijatno da ga gledam!

Bockalić Zalepak1 年前
Ovo ne može da se gleda ovo je užsasno, očajno.

Fikica1 年前
U njegovom slučaju definitivno ne vazi "čizma glavu čuva" otišla glava u ćoravu stranu

Marija1 年前
Malo je i tužno.

Mirjana t ⚫⚪⚫⚪1 年前
Meni ovo liči na zemunsku pijacu ali nisam sigurna

Nataša1 年前
Tople. A zebe se od nogu. Da ih je na vreme nosio, ne bi…

Milica1 年前
O čemu priča? Gde je ovo? Ništa mi jasno nije, a nemam snage da slušam

Nemiposmatrač 🇷🇸🇧🇷🇺🇲1 年前
Ma vidi mu čizme
