Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ma ubih se plačući 😭
187,985 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Kakvo vanserijsko proseravanje, nemam reči.

A što? Meni je baš simbolično i lepo i vidim da je i deci emotivno sve 🥹

Lepo je kad imas uciteljicu koju volis i koja voli decu jednako. Moja je bila debil, koja je forsirala decu od onih roditelja od kojih je imala korist i bukvalno se usrala u zivot jednoj devojcici, jer eto nije bila dobra sa njenima. Jebem joj mamu i ovim putem.

Ovo je prelepo! Nažalost moja je baš bila rospija, loš pedagog, tako da je bila sreća otići u 5. Svega ima u carevoj bašti...

Would you let me eat the last ice cream? 🍦

@malazlaplava Bas je ovo dirljivo, pokazuje koliko heroja i gaganata ima u obrazovanju (i drugim profesijama naravno). Svala cast.

Ne mogu da verujem , ostalo je isto ,plakanje za učiteljicom. Ja sam davnih godina plakala a učiteljica mi bila komšinica.❤️

Nesto retko retardirano i bizarno sto videh u skorije vreme

Госпођо потражите психијатра

I svi roditelji snimaju i posle svi salju svoj snimak u viber grupu

uciteljica se voli kao mama...💝
