Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Maar dit… Moet je voelen.

939,168 просмотров • 3 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Arco
Arco3 лет назад

@ajaxlife lekker potje janken in m’n center parcs bungalow, tuurlijk wel. Bedankt he. Helemaal AAN voor morgen nu #ditzitzodiep

Фото профиля VAK410NOORD 
VAK410NOORD 3 лет назад

PAK ZE JOHNNY !

Фото профиля Alezyy
Alezyy3 лет назад

Ik ben feyenoorder in hart en nieren maar dit is een hele zieke video. moge de beste winnen!

Фото профиля Sander
Sander3 лет назад

Hier krijg ik dus kippenvel van. Over heel mijn lijf. Oh Johnnyyyyy!

Фото профиля No Name
No Name3 лет назад

GROETEN van de biggest Ajax supporter in Canada

Фото профиля Anneke7
Anneke73 лет назад

Laten de Ajax-spelers morgen dit voorbeeld volgen en net zo goed zijn als het media team van Ajax! ❌❌❌

Фото профиля Sean Klaiber🇸🇷 31
Sean Klaiber🇸🇷 313 лет назад

@ me als Ajax een slecht media filmpje maakt. Kippenvel, prachtig.

Фото профиля All About Ajax
All About Ajax3 лет назад

❤️😍

Фото профиля Max🇳🇱
Max🇳🇱3 лет назад

Mijn Ajax hart gaat hier wel sneller van kloppen. Klasse gedaan mediateam💪🏻❌❌❌

Похожие видео