Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Mac users got "broken" by sloppy electron webapps and do not realize that normally you can have more than one window of the application, AND THAT IS FINE if that help you organize your work

64,364 просмотров • 4 месяцев назад •via X (Twitter)

Комментарии: 0

Нет доступных комментариев

Здесь появятся комментарии из оригинального поста

Похожие видео