Loading video...
Video Failed to Load
Magyar Péter nálam itt peakelt. 👏😂
20,016 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

Akárhányszor meglátom ezt a klippet, mindig könnyesre röhögöm magam 😂 Eddigi pályafutása során ez volt a legnagyobb pillanata, nagy hete volt egyebkent is

Mennyire hülyét csinál a propagandából. 😆😁 Ez hatalmas volt! 👏❤️🤍💚

Őrült kell egy őrült ellen.

Tisza!

naggyon joooo!

Pont így kell bánni az összes fideszcsicska propagandistával!

Ez a faszi tényleg beteg! Tehát ez már biztos, Tehát hogy a miniszterelnök lenne és lenne egy tárgyalása akkor elkezdene énekelni a sajtótájékoztatón ha Nem tetszene egy kérdés, Ilyen se volt még reméljük nem is lesz de most képzeld egy Putyin + trump hogy válaszolna …..

so far

Ez sem rossz, Menczer eddig is a legalja volt, de ezek után 🫣 respect Magyar Péter

parazitapeti egy elmebeteg.


