Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Mamy to🤡🤣

28,292 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Kamil 🇵🇱
Kamil 🇵🇱1 год назад

Co na to wyborcy Konfederacji?

Фото профиля Kot Maryjny 🇵🇱
Kot Maryjny 🇵🇱1 год назад

Śliski wąż PiSowski. 😃

Фото профиля Michał
Michał1 год назад

Przecież to oczywiste że konfederacja musi szukać sojuszy tak samo każda inna partia nie posiadająca większości 3/5

Фото профиля Potężny Braun
Potężny Braun1 год назад

Ten śmieć to największy pisowski dupowlaz z konfederacji, z wiplerem rywalizują kto wsadzi nos głębiej w dupę Kaczyńskiego

Фото профиля Łukasz Bonzel
Łukasz Bonzel1 год назад

Ej, ale z kim Konfederacja miałaby ewentualnie wchodzić w Koalicję, żeby realizować swój program? Z Hołownią?

Фото профиля Małgorzata
Małgorzata1 год назад

Żodyn sie nie spodziewoł 🤭😂🤣

Фото профиля Rock Paper Sizzle
Rock Paper Sizzle1 год назад

💪 Merica, we're taking it back. 💯 You like Trump, you know it, time to show it. ✅ T's for Trump here:

Фото профиля MichałAntoni
MichałAntoni1 год назад

idzie idzie na kolaicjyjkę... już bełkot podkoalicyjny się rozpoczął..

Фото профиля Arkadiusz Litwiniuk
Arkadiusz Litwiniuk1 год назад

Tak, bo trzeba wziąć odpowiedzialność za rządzenie a nie tylko siedzieć i krytykować

Фото профиля Łukasz Nejman
Łukasz Nejman1 год назад

i prawie cały antysystem w pizdu poszedł się jebać

Фото профиля Mch122
Mch1221 год назад

No i bardzo dobrze Jako zwolennik Pana Wiplera i Pana Mentzena jestem bardzo zadowolony, że Mentzen jednak posłuchał się swojego kolegi. W polityce trzeba umieć rozmawiać. Do przyszłej koalicji zapraszamy również i Pana Brauna ale gaśniczki proszę nie pogarszajcie swojej opinii

Похожие видео