Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Masz problem żeby zjechać?! 😆

184,643 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

11 Kommentare

Profilbild von Wiesiek Gabriel
Wiesiek Gabrielvor 1 Jahr

Najnormalniejszy beemwiarski fiut

Profilbild von ślizgi
ślizgivor 1 Jahr

Marka przypadkowa

Profilbild von Sławomir Kudlik
Sławomir Kudlikvor 1 Jahr

No ale jemu się należało pierwszeństwo. Przecież ma bolid młodzieży wiejskiej.

Profilbild von doodniarz
doodniarzvor 1 Jahr

Nie chcę bronić chamstwa, ale w momencie rozpoczęcia nagrania BMW wymija już Hyundaia po prawej stronie, który jest przeszkodą dla Nas. Jednocześnie gdyby się zatrzymał przed Oplem, zablokowałby nagrywającego, bo oba pojazdy stoją blisko siebie. IMO trochę wymuszone nagranie.

Profilbild von Konfitura
Konfituravor 1 Jahr

Gdybym dojechał do swojej przeszkody, on by spokojnie zaczął omijać swoją. Miejsca było dość. Taki scenariusz założyłem i jechałem bardzo wolno. Pan z naprzeciwka też powinien jechać wolno, żeby mógł lepiej ocenić sytuację. Niestety, jego buta była górą.

Profilbild von Rock Paper Sizzle
Rock Paper Sizzlevor 1 Jahr

💪 Merica, we're taking it back. 💯 You like Trump, you know it, time to show it. ✅ T's for Trump here:

Profilbild von semper fi
semper fivor 1 Jahr

krotka pilka, w przypadku kolizji wina po stronie kierowcy z naprzeciwka, bo wbil sie na nie swoj pas, a to jasno tlumaczy kto sie za mocno rozpedzil w tej sytuacji; bawia ludzie twierdzacy, ze byscie sie we dwoch przyblokowali przy takiej ilosci miejsca, ktore tam pozostalo

Profilbild von Jacek 🐥 🏀
Jacek 🐥 🏀vor 1 Jahr

Kierownik ruchu w bemwu ✌️

Profilbild von mcloving
mclovingvor 1 Jahr

Akcja buraka spotyka buraka z kamerą 🎥 który prowokuje takie glowno na swój konfident kanał 🖕🤦‍♂️🤡

Profilbild von Amrabat
Amrabatvor 1 Jahr

Tutaj akurat przesadziłeś. Wystarczyło lekko zahamować i przepuścić. A jakby gość cofnął to byście się zablokowali, bo później Tobie na drodze stał zaparkowany Hyundai i ciężko byłoby się minąć.

Profilbild von Konfitura
Konfituravor 1 Jahr

Nieprawda. Miejsca było wystarczająco dużo. Gdyby jechał z taką prędkością jak ja, wyminęlibyśmy się płynnie. Głupio założył, że będzie gnał mimo przeszkody na swojej drodze i pojazdu z naprzeciwka.

Ähnliche Videos