Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Mazais uzņēmējs stāsta par problēmām Rīgā!
11,683 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Ko Jūs Ainār, konkrēti domājat, kā šīs tukšās vietas aizpildīt? Tas tiešām mums ir dramatiski. Pat Ukrainā, (valstī kurā karš) pat tur nav tādu tukšu telpu! Šo fona runātāju nevar noklausīties dēļ tik nekonkrētu domu formulējuma. Paldies.

Labrīt Žaklīna! Es, kā Rīgas mērs, satikšos ar visiem tukšo telpu īpašniekiem un piedāvāšu konkrētu risinājumu. Rīgas Dome atceļ nekustamā īpašuma nodokli šo telpu īpašniekiem, bet īpašnieks samazina īres maksu nomniekiem, vai arī atsakās no nomas maksas, noslēdzot nomas līgumu, kurš paredz īpašniekam saņemt fiksētu procentu no nomnieka apgrozījuma. Esmu pārliecināts, ka man būs nepieciešams tikai viens gads, lai lielākā daļa telpu Rīgas Centrā atsāktu darbu! Protams, tiks arī realizēta efektīga politika, lai piesaistītu daudz tūristu Rīgai, kas palīdzēs visām centra viesnīcām, veikaliem, kafejnīcām un restorāniem!

Nenormāli garlaicīgi. Grūti klausīties. Es tā arī nesapratu par ko viņš čīkst. Kaut kāds bizness neiet. Laikam nav pārdomāts produkts ko grib pārdot. Pārāk tuvu Avotu ielai. Tur mēs neejam.

Jāsaprot ir tikai viena lieta. Katrs ierobežojums tikai bremzē ekonomiku. Der padomāt kaut vai par to, ka vairāk kā 90% jauno uzņēmumu bankrotē pirmo 2 gadu laikā. Mēs esam gājuši vēl tālāk, pat veci un pelnoši uzņēmumi pārreģistrējas uz Igauniju, jo tur vienkārši ir ērtāk un lētāk!

10 min tukšas muldēšanas, es arī gribētu reizi gadā cept jaunu uzņēmumu un nemaksāt nodokļus. Ja maza apģērbu piparbodite vai kafejnīca uz Čaka vai Brīvības liekas labs plāns kā pelnīt milzu naudu, nu, nē, nebūs

Kārtējais gaudotājs, lai tik neņaud, bet nolaiž sav neadekvāto īres maksu un telpas tiks izīrētas ;)

Un tad Ainārs nobalso pa sliktu iedzīvotājiem😁

"smukas mājas" mūsu uzmanībai 🥴 "smuka ārpuse" 😮💨
Cik sapratu pats klipa autors censhas iziireet shiis telpas.. Te man ir logjisks jautaajums - ja vinjsh saprot to, ka telpas ir paaraak daargas tad kaapeec vinja telpas arii nav iziireetas? Iespeejams vinjsh ir tikai nekustamo iipashumu agjents kas censhas nopelniit savu kapeiku.

Rīgā tukšas telpas? Varbūt tās gaida, kad jaunos uzņēmējus sauks uz ballīti! 🎉🚪 Kas būtu, ja mēs iekārtotu mini pasākumus? Gribētos, lai telpas dejo līdz naktsklubam! 💃🕺
