Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Mazais uzņēmējs stāsta par problēmām Rīgā!

11,683 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Žaklīna profil fotoğrafı
Žaklīna1 yıl önce

Ko Jūs Ainār, konkrēti domājat, kā šīs tukšās vietas aizpildīt? Tas tiešām mums ir dramatiski. Pat Ukrainā, (valstī kurā karš) pat tur nav tādu tukšu telpu! Šo fona runātāju nevar noklausīties dēļ tik nekonkrētu domu formulējuma. Paldies.

Ainārs Šlesers profil fotoğrafı
Ainārs Šlesers1 yıl önce

Labrīt Žaklīna! Es, kā Rīgas mērs, satikšos ar visiem tukšo telpu īpašniekiem un piedāvāšu konkrētu risinājumu. Rīgas Dome atceļ nekustamā īpašuma nodokli šo telpu īpašniekiem, bet īpašnieks samazina īres maksu nomniekiem, vai arī atsakās no nomas maksas, noslēdzot nomas līgumu, kurš paredz īpašniekam saņemt fiksētu procentu no nomnieka apgrozījuma. Esmu pārliecināts, ka man būs nepieciešams tikai viens gads, lai lielākā daļa telpu Rīgas Centrā atsāktu darbu! Protams, tiks arī realizēta efektīga politika, lai piesaistītu daudz tūristu Rīgai, kas palīdzēs visām centra viesnīcām, veikaliem, kafejnīcām un restorāniem!

Kaspars Hercmanis profil fotoğrafı
Kaspars Hercmanis1 yıl önce

Nenormāli garlaicīgi. Grūti klausīties. Es tā arī nesapratu par ko viņš čīkst. Kaut kāds bizness neiet. Laikam nav pārdomāts produkts ko grib pārdot. Pārāk tuvu Avotu ielai. Tur mēs neejam.

Aigars_G 🇱🇻🇪🇸 profil fotoğrafı
Aigars_G 🇱🇻🇪🇸1 yıl önce

Jāsaprot ir tikai viena lieta. Katrs ierobežojums tikai bremzē ekonomiku. Der padomāt kaut vai par to, ka vairāk kā 90% jauno uzņēmumu bankrotē pirmo 2 gadu laikā. Mēs esam gājuši vēl tālāk, pat veci un pelnoši uzņēmumi pārreģistrējas uz Igauniju, jo tur vienkārši ir ērtāk un lētāk!

Jānis profil fotoğrafı
Jānis1 yıl önce

10 min tukšas muldēšanas, es arī gribētu reizi gadā cept jaunu uzņēmumu un nemaksāt nodokļus. Ja maza apģērbu piparbodite vai kafejnīca uz Čaka vai Brīvības liekas labs plāns kā pelnīt milzu naudu, nu, nē, nebūs

Zaigonis Briška profil fotoğrafı
Zaigonis Briška1 yıl önce

Kārtējais gaudotājs, lai tik neņaud, bet nolaiž sav neadekvāto īres maksu un telpas tiks izīrētas ;)

Andris Bikmanis profil fotoğrafı
Andris Bikmanis1 yıl önce

Un tad Ainārs nobalso pa sliktu iedzīvotājiem😁

🕊️🐦лллмбрусkø🐦🕊️ profil fotoğrafı
🕊️🐦лллмбрусkø🐦🕊️1 yıl önce

"smukas mājas" mūsu uzmanībai 🥴 "smuka ārpuse" 😮‍💨

Neal profil fotoğrafı
Neal1 yıl önce

Cik sapratu pats klipa autors censhas iziireet shiis telpas.. Te man ir logjisks jautaajums - ja vinjsh saprot to, ka telpas ir paaraak daargas tad kaapeec vinja telpas arii nav iziireetas? Iespeejams vinjsh ir tikai nekustamo iipashumu agjents kas censhas nopelniit savu kapeiku.

Milda 🇱🇻 profil fotoğrafı
Milda 🇱🇻1 yıl önce

Rīgā tukšas telpas? Varbūt tās gaida, kad jaunos uzņēmējus sauks uz ballīti! 🎉🚪 Kas būtu, ja mēs iekārtotu mini pasākumus? Gribētos, lai telpas dejo līdz naktsklubam! 💃🕺

Benzer Videolar