正在加载视频...
视频加载失败
Mega mocne 🔥🔥🔥 Wejście nowych do TK „na bombie”❓
8 条评论

Wolne sądy idą

Nocne odbiór ślubowania neo-sędziów, ten haniebny czy łamania konstytucji przez Dudę to pamiętamy ale żeby neo byli nawaleni wchodząc do TK, nie wiedziałam. PiS to nieprawdopodobne zło.

Bomba 😛

Cały ten PiS weszli w 2015, z buta otworzyli sobie drzwi, zesrali się na środku i powiedzieli: Teraz Kurwa My! To samo zrobił Duda w palcu. To się nazywa sprawczosc🤣

To nie jest zachowanie cywilizowanych ludzi. Przez 8 lat znosiliśmy chamstwo, głupotę, bezwzględność, brak kultury itp.

I pomyśleć, że od niego się to wszystko zaczęło…

Hooya tam wejdziecie. Jeżeli w trakcie inauguracji prezydencji Polski Ursula olewa swojego pupila - to znaczy, że Tusk stracił parasol ochronny UE. Jak myślisz, dlaczego Ursula olała Tuska ?

Człowiek z autorytetem i KRĘGOSŁUPEM! Mądry, profesjonalny wysokiej klasy specjalista Pisowcy nie wiedzą co to takiego.
