Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Mesto za zagrljaj ❤️
Комментарии: 11

ЛН1 год назад
Bravo ljudi . Tako se širi pozitivna energija. A ima je da obasja svet.

Solar Heavy1 год назад
take the journey

Teta Ljilja1 год назад
Slatki su i potitivni

Daniela Aničić1 год назад
Carice i carevi

Majstor631 год назад
Ne pamtim kad sam plakala...mislila sam da sam 'presusila' od silnog plakanja u zivotu...a ovih dana, suze same idu...Evo i sada. Divna su nam deca, duse mile ❤️

Olivera1 год назад
Prelepo💕

Комсомолец1 год назад
Боље бре да сте донели неко оно америчко буре и запалили ватру у њему. А онда написали: место за грејање. ;))

Ruzica Uzurovic1 год назад
💞💞💞💞💞

Ljilja Ristić1 год назад
Učimo od ove dece, ima toliko toga❤️

Igor Mitrovic1 год назад
Taj transparent je stojao tu na travnjaku od petka i niko ga nije dirao. 🙂 Živim tu blizu..

Kamelija M. Šašić ♊🐾1 год назад
Sve bih vas zagrlila. ❤️
