Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

Mislim da imamo hit! 🤣

179,346 views • 3 years ago •via X (Twitter)

8 Comments

Ⓝ︎Ⓔ︎Ⓜ︎Ⓐ︎Ⓝ︎Ⓙ︎Ⓐ︎'s profile picture
Ⓝ︎Ⓔ︎Ⓜ︎Ⓐ︎Ⓝ︎Ⓙ︎Ⓐ︎3 years ago

88 Zemun Kej Oslobođenja!

Bobby Milk 𝕏's profile picture
Bobby Milk 𝕏3 years ago

Hahahahaha....🤣🤣🤣

Bobby Milk 𝕏's profile picture
Bobby Milk 𝕏3 years ago

@dentistolog Sindrom živog blata

Phantom's profile picture
Phantom3 years ago

A Francuska je na mapi, umesto Nemačke, tek da zbini neprijatelja. 😂😂😂😂😂😂

Dragan Radovanović's profile picture
Dragan Radovanović3 years ago

Mrzi kad ispadne glup. Piče ga kompleksi

Јадранка's profile picture
Јадранка3 years ago

Ја кад сам напунила 88.

Nikola Lakic's profile picture
Nikola Lakic3 years ago

1 i 8 su inicijali Hitlera i zna on to dobro jer osobe iz njegovog najbližeg okruženja nose te majice. Naravno da on svesno laže i obmanjuje!

Mirjana's profile picture
Mirjana3 years ago

Najebase deda i vozaci 88- ice ni krivi ni duzni 🤣

Related Videos

Mislim da bi je žene više jebale..
0:27

Sensitive content

Mislim da bi je žene više jebale..

Umorni Lav

38,552 views • 5 months ago

Mislim da u Informeru sipaju drogu u kokain.
2:55

Sensitive content

Mislim da u Informeru sipaju drogu u kokain.

koza na štiklama

119,194 views • 1 year ago