Loading video...
Video Failed to Load
Mislim da imamo hit! 🤣
179,346 views • 3 years ago •via X (Twitter)
8 Comments

Ⓝ︎Ⓔ︎Ⓜ︎Ⓐ︎Ⓝ︎Ⓙ︎Ⓐ︎3 years ago
88 Zemun Kej Oslobođenja!

Bobby Milk 𝕏3 years ago
Hahahahaha....🤣🤣🤣

Bobby Milk 𝕏3 years ago
@dentistolog Sindrom živog blata

Phantom3 years ago
A Francuska je na mapi, umesto Nemačke, tek da zbini neprijatelja. 😂😂😂😂😂😂

Dragan Radovanović3 years ago
Mrzi kad ispadne glup. Piče ga kompleksi

Јадранка3 years ago
Ја кад сам напунила 88.

Nikola Lakic3 years ago
1 i 8 su inicijali Hitlera i zna on to dobro jer osobe iz njegovog najbližeg okruženja nose te majice. Naravno da on svesno laže i obmanjuje!

Mirjana3 years ago
Najebase deda i vozaci 88- ice ni krivi ni duzni 🤣
