Loading video...
Video Failed to Load
Mladé inteligentní lidi mám rád.....👍
25,227 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

Pager fella 🇨🇿🇺🇦🇹🇼🇮🇱🇬🇪🇬🇱1 year ago
Když se člověk zamyslí, dává to smysl. Když nemáš alternativní zdroj, musíš brát od russa a stát se závyslí na něm.

Bartek Jan®️1 year ago
Tak...

Mirka D1 year ago
♥️to je teda chytré chlapec♥️jen vic a hustěji♥️

Nalim Arokjes1 year ago
No jo Estébák programově škodí Česku.

potcr1 year ago
No jo, jenže staří anovoliči argumentují svou moudrostí, kteroj nabyli oraxí. Že ale umí hovno, to jim nedochází....

Ondřej Hrdina1 year ago
Totez greendeal totez spalovaci motory. Co se mu hodintak placa. Krypl @AndrejBabis

Peter Jakoby1 year ago
A takto to chodí aj na Slovensku. Čo povie Fico, žerú mu komplet.

Jiří Dlouhý1 year ago
Přesně. 🙂👍

Pražák Brňák1 year ago
A proto udělala současná vláda pro, absoulutně kulové, jen nahrábla energobaronům a Německu. Skvělá práce.

Bartek Jan®️1 year ago
Zeptej se ho proč před 10 lety hodil všechno do hajzlu........kdybys nevěděl kdo to je můžeš se zeptat.
