正在加载视频...
视频加载失败
Mladé inteligentní lidi mám rád.....👍
25,227 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
10 条评论

Pager fella 🇨🇿🇺🇦🇹🇼🇮🇱🇬🇪🇬🇱1 年前
Když se člověk zamyslí, dává to smysl. Když nemáš alternativní zdroj, musíš brát od russa a stát se závyslí na něm.

Bartek Jan®️1 年前
Tak...

Mirka D1 年前
♥️to je teda chytré chlapec♥️jen vic a hustěji♥️

Nalim Arokjes1 年前
No jo Estébák programově škodí Česku.

potcr1 年前
No jo, jenže staří anovoliči argumentují svou moudrostí, kteroj nabyli oraxí. Že ale umí hovno, to jim nedochází....

Ondřej Hrdina1 年前
Totez greendeal totez spalovaci motory. Co se mu hodintak placa. Krypl @AndrejBabis

Peter Jakoby1 年前
A takto to chodí aj na Slovensku. Čo povie Fico, žerú mu komplet.

Jiří Dlouhý1 年前
Přesně. 🙂👍

Pražák Brňák1 年前
A proto udělala současná vláda pro, absoulutně kulové, jen nahrábla energobaronům a Německu. Skvělá práce.

Bartek Jan®️1 年前
Zeptej se ho proč před 10 lety hodil všechno do hajzlu........kdybys nevěděl kdo to je můžeš se zeptat.
