Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Mnie bawi xD
132,871 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Ten jaki wrażliwy, a tylko go oznaczyłem pod filmem xD

@JanMencwel @SlawomirMentzen Też nie mogłem uwierzyć, że ten cwel ma na nazwisko Mencwel XD

@JanMencwel @SlawomirMentzen Ja bym od razu zapierdalał do USC z takim nazwiskiem wnosić o zmianę i kierownik USC pewnie nawet by problemów nie robił. To trochę tak jakby nosić nazwisko „Pupka” czy „Fiut”.

@JanMencwel @SlawomirMentzen Nazwisko jak każde inne. Też bym nie zmieniał. O człowieku świadczą czyny i poglądy, nie ocenia się książki po okładce. Z Mencwelem bardziej o to bym się pokłócił.

@JanMencwel @SlawomirMentzen Ja jak pierwszy raz przeczytalem te nazwisko, tez myslalem ze ktos Mentzena wyzywa. Zapytalem sie tego ziomka czy to prawda i mnie zbanowal...

@JanMencwel @SlawomirMentzen Haha jak was wkręcił jak przedszkolaka 🤣 Co wy sobie myśleliście!? Że wyborcy Mentzena nie wiedzieli o tym? Hahahaha

@JanMencwel @SlawomirMentzen Wyborcy Pana Sławomira to świadomi ludzie.

@SlawomirMentzen jest jaki jest ale zawsze bawi

@SlawomirMentzen Superbohater wśród cweli

@JanMencwel @SlawomirMentzen Haha. XD
Ähnliche Videos
Sensitive content
To mnie tak bawi caly czas a szczególnie te słowa dody "ojej zmieniasz kolor" XDDDD #cancerfighters
Pizduś 𐙚
155,054 Aufrufe • vor 2 Monaten
