Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Moja pasta do zębów 😀

36,198 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von Mira Klages
Mira Klagesvor 1 Jahr

Ja też tak robię 👍🏽, ostatnio stomatolog wygonił mnie wręcz z fotela, mówiąc, że on nie ma tutaj nic do roboty...

Profilbild von Viola M17
Viola M17vor 1 Jahr

Ja po przeczytaniu Pana Zieby ksiazki 7 lat temu, rowniez zaczelam ta paste uzuwac i olej kokosowy, nie mam problemow z dziaslami i zebami!!! ❤👍

Profilbild von Jacek Almin
Jacek Alminvor 1 Jahr

Ja stosuję olej kokosowy + kilka kropli olejku goździkowego ale spróbuję i to rozwiązanie

Profilbild von Walker
Walkervor 1 Jahr

czemu ty jeszcze nie gnijesz w więzieniu?

Profilbild von Doctor Alcapone alcapone
Doctor Alcapone alcaponevor 1 Jahr

Witam , pomysł jak zawsze jest od pana Jureczka ,czyli soda + woda utleniona . W pogotowiu mam też pastę bez fluoru (oczywiście dwa razy droższa). Pozdrawiam

Profilbild von Elżbieta Urbańska 🇵🇱
Elżbieta Urbańska 🇵🇱vor 1 Jahr

Też tak robię! Ale pomysł ściągnęłam od J.Zieby!

Profilbild von pawel pawel
pawel pawelvor 1 Jahr

No właśnie, słabe szkliwo...jak wzmocnic?

Profilbild von Christopher Anthony
Christopher Anthonyvor 1 Jahr

The best 👋👍🍀

Profilbild von Anna D
Anna Dvor 1 Jahr

Robie tak juz od 10 lat tylko jeszcze dodatkowo plucze usta woda utleniona 3% . Nigdy nie mam kamienia nazebnego a zeby sa bardzo biale, dentysta nie wierzyl mi ze nie wybielam chemicznie.

Profilbild von Zofia
Zofiavor 1 Jahr

♥️♥️♥️♥️

Ähnliche Videos