Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Moja pasta do zębów 😀

36,198 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Mira Klages profil fotoğrafı
Mira Klages1 yıl önce

Ja też tak robię 👍🏽, ostatnio stomatolog wygonił mnie wręcz z fotela, mówiąc, że on nie ma tutaj nic do roboty...

Viola M17 profil fotoğrafı
Viola M171 yıl önce

Ja po przeczytaniu Pana Zieby ksiazki 7 lat temu, rowniez zaczelam ta paste uzuwac i olej kokosowy, nie mam problemow z dziaslami i zebami!!! ❤👍

Jacek Almin profil fotoğrafı
Jacek Almin1 yıl önce

Ja stosuję olej kokosowy + kilka kropli olejku goździkowego ale spróbuję i to rozwiązanie

Walker profil fotoğrafı
Walker1 yıl önce

czemu ty jeszcze nie gnijesz w więzieniu?

Doctor Alcapone alcapone profil fotoğrafı
Doctor Alcapone alcapone1 yıl önce

Witam , pomysł jak zawsze jest od pana Jureczka ,czyli soda + woda utleniona . W pogotowiu mam też pastę bez fluoru (oczywiście dwa razy droższa). Pozdrawiam

Elżbieta Urbańska 🇵🇱 profil fotoğrafı
Elżbieta Urbańska 🇵🇱1 yıl önce

Też tak robię! Ale pomysł ściągnęłam od J.Zieby!

pawel pawel profil fotoğrafı
pawel pawel1 yıl önce

No właśnie, słabe szkliwo...jak wzmocnic?

Christopher Anthony profil fotoğrafı
Christopher Anthony1 yıl önce

The best 👋👍🍀

Anna D profil fotoğrafı
Anna D1 yıl önce

Robie tak juz od 10 lat tylko jeszcze dodatkowo plucze usta woda utleniona 3% . Nigdy nie mam kamienia nazebnego a zeby sa bardzo biale, dentysta nie wierzyl mi ze nie wybielam chemicznie.

Zofia profil fotoğrafı
Zofia1 yıl önce

♥️♥️♥️♥️

Benzer Videolar