Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
MONTAG-E RC
12,602 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 6

LFO-ONE ⌛ NONVERBAL ⌛ bushradio.eth1 год назад
Reaktor is the best Modularsoftware so far <3

antblanc1 год назад
thanks a lot Richard! 🙌🙌

tron-ass shirt1 год назад
sick!!!

scott_free1 год назад
From the gifted mind that gave us Dron-E, Nod-E, and many amazing Lemur devices (Antonio Blanca). Any idea about the Montag-E release date?😻

OhmLab1 год назад
🫠

KA1IS1 год назад
What just happened?


