Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Moram da razumem kako da razumem.

67,608 Aufrufe • vor 2 Jahren •via X (Twitter)

9 Kommentare

Profilbild von madjionicar
madjionicarvor 2 Jahren

Kakva crna dva prebivališta

Profilbild von Lalo Salamanca 🇲🇽
Lalo Salamanca 🇲🇽vor 2 Jahren

Treba im bre jebati mater, ovo je samo jedan od primera kako nas konstantno zajebavaju i smeju nam se u facu, srali smo po Jovi Bakiću, a čovek nam je još davnih dana sročio u lice jedini način kako se boriti protiv ovih, eto nam sad i treba da nas jebu ovako

Profilbild von Sandra Pejić
Sandra Pejićvor 2 Jahren

Ovo je prestrašno! Jer mi koji imamo dvojno znamo da nam je dozvoljeno da imamo samo JEDNO prebivalište na svim dokumentima.

Profilbild von Хаџи Александра
Хаџи Александраvor 2 Jahren

Па не може се имати два пребивалишта у истој земљи. То чак и Анчи зна.

Profilbild von Bane Raičević
Bane Raičevićvor 2 Jahren

Ni u različitim državama. Odjava prebivališta Član 14 Građanin je dužan da odjavi prebivalište ako se iseljava iz Republike Srbije u inostranstvo. Licu koje odjavljuje prebivališta izdaje se odgovarajuća potvrda.

Profilbild von Goran Ljubović
Goran Ljubovićvor 2 Jahren

Opasna ludnica☝️😂😂😂

Profilbild von ljuska je razbijena ...
ljuska je razbijena ...vor 2 Jahren

Da li čovek može biti i živeti na dva mesta istovremeno i samim tim imati 2 prebivališta ..a onda je u salu ušao Nestorović i kratko rekao ...hold my beer !

Profilbild von Bane Raičević
Bane Raičevićvor 2 Jahren

Tako je. Jer nema prebivalište i samim tim nema biračko mesto.

Profilbild von Krezava Milena
Krezava Milenavor 2 Jahren

Vi ste Hamas u srcu Evrope.

Ähnliche Videos