Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Moram da razumem kako da razumem.
67,608 Aufrufe • vor 2 Jahren •via X (Twitter)
9 Kommentare

Kakva crna dva prebivališta

Treba im bre jebati mater, ovo je samo jedan od primera kako nas konstantno zajebavaju i smeju nam se u facu, srali smo po Jovi Bakiću, a čovek nam je još davnih dana sročio u lice jedini način kako se boriti protiv ovih, eto nam sad i treba da nas jebu ovako

Ovo je prestrašno! Jer mi koji imamo dvojno znamo da nam je dozvoljeno da imamo samo JEDNO prebivalište na svim dokumentima.

Па не може се имати два пребивалишта у истој земљи. То чак и Анчи зна.

Ni u različitim državama. Odjava prebivališta Član 14 Građanin je dužan da odjavi prebivalište ako se iseljava iz Republike Srbije u inostranstvo. Licu koje odjavljuje prebivališta izdaje se odgovarajuća potvrda.

Opasna ludnica☝️😂😂😂

Da li čovek može biti i živeti na dva mesta istovremeno i samim tim imati 2 prebivališta ..a onda je u salu ušao Nestorović i kratko rekao ...hold my beer !

Tako je. Jer nema prebivalište i samim tim nema biračko mesto.

Vi ste Hamas u srcu Evrope.
