Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

160,939 Aufrufe • vor 3 Jahren •via X (Twitter)

9 Kommentare

Profilbild von 🦊
🦊vor 3 Jahren

Motypasyvagy dari idolakkooo @ryuhasan

Profilbild von Tatsuka
Tatsukavor 3 Jahren

Teu asup ah omongan jeung tindakan si Bapa mah. Sarua siga si mang ieu.

Profilbild von rauwisuwis
rauwisuwisvor 3 Jahren

motypasyvagy.

Profilbild von Ilham Azhari
Ilham Azharivor 3 Jahren

tebak public figure

Profilbild von g_anggoro
g_anggorovor 3 Jahren

Gak perlu motipasi pagi.....cukup makan lalapan bersama teman, sdh hepi dan semangat mangots....

Profilbild von Arifati Salken
Arifati Salkenvor 3 Jahren

Jum'at berkah

Profilbild von Gayowisata
Gayowisatavor 3 Jahren

kalo gitu ayo kita jadi PNS

Profilbild von Mang UUS 🍉
Mang UUS 🍉vor 3 Jahren

Mau beresin banjir bandung apa tidak? Mau rapihkan transportasi publik di bandunf atau tidak? Mau nyaangan jalanan bandung atau tidak? "launching we heula, akses mah nanti aja" juga sebuah keputusan. Nuhun Jabar 1 & Bandung 1. Katampi semua kerudetannya.

Profilbild von turnyourlightsdownlow
turnyourlightsdownlowvor 3 Jahren

Motypasyharyiny mang ot 🙏🏻

Ähnliche Videos

Tegnap, amikor Nagykanizsára érkeztem, a kocsiból kiszálláskor 4-5 férfi támadt rám. Az egyikük hátulról akart megütni, amit a kollegáim megakadályoztak. Az akció láthatóan szervezett volt. Ez előtt pár órával Radnai Márk fórumán fenyegetőztek egy 20-30 centis pengéjű késsel. Ott a rendőrség bilincsben vitte el a támadót. Forsthoffer Ágnes alelnökünk pultozásához szinte minden nap rendőrt kell hívnunk az aggresszív provokációk miatt. A többi választókerületből is érkeznek hírek provokációról. Orbán Viktoréknak egyértelműen az a céljuk, hogy balhéba fulladjon a választási kampány. Ezen támadások célja is az, hogy kiprovokáljanak egy válszt a TISZA békés és derűs közösségéből. Minden jelöltünket, önkéntesünket és szimpatizánsunkat arra kérem tisztelettel, hogy senki ne üljön fel az orosz típusú zavarkeltésnek és provokációnak! Pont az a célja Orbánéknak, hogy balhé legyen és egy egy esetleges TISZA-s választ mutogathassanak hetekig a propagandájukban. Tudom, hogy sokszor nehéz a hatalom aljassága miatt, de továbbra is kérem, hogy mutassátok meg Magyarország békés, derűs és emberséges arcát. Nevessünk bele a hatalom arcába! 20 nap. Hagyjuk tovább vergődni Orbán Viktorékat! ui.: Sokan javasolják, de továbbra sem fogok golyóálló mellényt viselni vagy rendőri védelmet kérni és továbbra is ott leszek az emberek között. Köszönöm a kollégáimnak a támadás elhárítását!

Magyar Péter (Ne féljetek)

354,464 Aufrufe • vor 3 Monaten