正在加载视频...

视频加载失败

331,718 次观看 • 3 年前 •via X (Twitter)

9 条评论

Gerry Sewow 的头像
Gerry Sewow3 年前

neraka mahal, joget gratis mangots..

ᵐᵃʳˣ ˢʰᵒᵒᵗ ˡᵒʷ 的头像
ᵐᵃʳˣ ˢʰᵒᵒᵗ ˡᵒʷ3 年前

Mengiringi senam pagi

Arsy Soeryadjaja 的头像
Arsy Soeryadjaja3 年前

tibra keneh

al_khf 的头像
al_khf3 年前

@19216811millano @Kevin_vin100 @otongkoil Wkwkwk di skak diem bego dah

rojali  的头像
rojali 3 年前

Hayok mangots dibeli bukunya yg begini, i yakin u pasti bisa agar semangkin

🍀 的头像
🍀3 年前

@19216811millano @Kevin_vin100 @otongkoil Tolol

𝖇𝖆𝖎 的头像
𝖇𝖆𝖎3 年前

@19216811millano @otongkoil Belajar ngaji ke orang yg ikhlas ngajarin pasti ada, bisa temen, keluarga, atau datang aja ke mesjid.. Haji ga wajib kalo ga mampu. Sedekah yg paling baik itu memberikan kebahagiaan ke orang lain, tidak harus berupa materi. Puasa gratis, sahur/berbuka banyak masjid yg nyediain

Aya✨ 的头像
Aya✨3 年前

Undzur ma qoola wala tandzur man qoola artinya lihatlah apa yang disampaikan, dan jangan melihat siapa yang menyampaikan.

Pengamat Iklan Yutub 的头像
Pengamat Iklan Yutub3 年前

@19216811millano @otongkoil Kan dia bilangnya surga itu murah, bukan gratis. Ngaji ya gratis. Kalo perkara belajarnya ya tergantung, ada yg gratis, ada yg bayar. 🙂

相关视频

Tegnap, amikor Nagykanizsára érkeztem, a kocsiból kiszálláskor 4-5 férfi támadt rám. Az egyikük hátulról akart megütni, amit a kollegáim megakadályoztak. Az akció láthatóan szervezett volt. Ez előtt pár órával Radnai Márk fórumán fenyegetőztek egy 20-30 centis pengéjű késsel. Ott a rendőrség bilincsben vitte el a támadót. Forsthoffer Ágnes alelnökünk pultozásához szinte minden nap rendőrt kell hívnunk az aggresszív provokációk miatt. A többi választókerületből is érkeznek hírek provokációról. Orbán Viktoréknak egyértelműen az a céljuk, hogy balhéba fulladjon a választási kampány. Ezen támadások célja is az, hogy kiprovokáljanak egy válszt a TISZA békés és derűs közösségéből. Minden jelöltünket, önkéntesünket és szimpatizánsunkat arra kérem tisztelettel, hogy senki ne üljön fel az orosz típusú zavarkeltésnek és provokációnak! Pont az a célja Orbánéknak, hogy balhé legyen és egy egy esetleges TISZA-s választ mutogathassanak hetekig a propagandájukban. Tudom, hogy sokszor nehéz a hatalom aljassága miatt, de továbbra is kérem, hogy mutassátok meg Magyarország békés, derűs és emberséges arcát. Nevessünk bele a hatalom arcába! 20 nap. Hagyjuk tovább vergődni Orbán Viktorékat! ui.: Sokan javasolják, de továbbra sem fogok golyóálló mellényt viselni vagy rendőri védelmet kérni és továbbra is ott leszek az emberek között. Köszönöm a kollégáimnak a támadás elhárítását!

Magyar Péter (Ne féljetek)

354,464 次观看 • 3 个月前