Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
My first animation in dc2
13,561 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 3

spykechan2 лет назад
wush i can animate too

Lord Michael, Gabriel, N, Br cameraman and more oc2 лет назад
It's called drawing cartoons 2

N.S.G (Official)2 лет назад
Nice. I'm trying to get back into drawing cartoons 2.
Похожие видео
0:30
Sensitive content
Testing "Vore" mechanic in my "Vermonut" game project. I hope my first vore animation ever in my life look fine.
Cold Steel Jerrico
54,190 просмотров • 4 месяцев назад
0:29
Sensitive content
Here's the original ad my first animation was based on since many have expressed interest in seeing it.
toothipcombo
22,258 просмотров • 2 лет назад
