Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
My politics is this
700,110 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 8

James Schulte 🇺🇸⚡️1 год назад
I'm literally crying - CHICAGO OVER EVERYTHING

Gene Schnar1 год назад
As a transplanted Chicagoan living in LA, I strongly endorse this message with an Italian Beef, double dipped.

Shannon the Grouch1 год назад
I'm still mad at Chicago. Went there years ago for a conference in November. As an Atlanta native, I was looking forward to cold weather. It was over 80 degrees. I will never forgive.

Austin Guy1 год назад
Christmas to end of February are the really cold months. Rest of winter is flip a coin

Cynic1 год назад
Outstanding!

Steve/Spanky1 год назад
@CyberGaffers pay attention. New version of the anthem for you. Get ready!

McCannIsHere1 год назад
🫡🔥🔥🔥

Louie Iannuzzelli1 год назад
Best thing I’ve seen all day
