Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Na dobranoc. Brawa dla kibiców Legii👏👏👏
55,473 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Dzięki że są kibice! Odważni, mądrzy! Brawo!

Panie Marku jest "nowa wersja" 😆

Prymitywne gówno. Nie jesteś kibicem Legii i nic o tym nie wiesz. Popierasz ruskich troli

Brawa... Wagnerowcy też używali młota i kija bejsbolowego! To ci się marzy? Opamiętania! Są inne sposoby żeby zatrzymać imigrantów! Wstyd niby mądry człowiek.

Szkoda że PIS miał w dupie Polaków sprowadzając ich kilka milionów ;/ a teraz udaja patriotow

Pamiętamy kibiców i ich odezwę do Tuska, mam nadzieję że i tym razem dadzą radę 🙂

Rzeczywiście duma. Po pierwsze teraz są lata 20 xxi wieku, a nie xx. Trochę mentalnie jesteście opóźnienia. A po drugie dawno nie słyszałam takiego chóru matołów.

ta dziewucha wygląda jakby była z Oktoberfest .....

Będzie z tego nieszczęście, Panie Marku.

Nie ma miejsca w Polsce na takie ubogacenie jak na zachodzie
