Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Na japanskom? Nije problem. #caosvima

104,202 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

11 Kommentare

Profilbild von Blagoje Jovovic
Blagoje Jovovicvor 1 Jahr

Мило за 34 године није научио ни да бекне на енглески :”нисам ја лопов,Острога ми” 😂

Profilbild von Leposav Negovanovic
Leposav Negovanovicvor 1 Jahr

A Milo engleski?

Profilbild von FANCO
FANCOvor 2 Jahren

NEW OFFICIAL COLLABORATION ALERT! Get your PERSONALIZED @Godzilla_Toho Japanese hanko stamps at for yourself, friends and family! #fanco #godzilla #GodzillaMinusOne 👉

Profilbild von Џефердар 🇲🇪
Џефердар 🇲🇪vor 1 Jahr

Uhljebili su Šćeku starog klerofašistu na javnom servisu, blagoš nama 🎪

Profilbild von Sasha
Sashavor 1 Jahr

Isti Vucic,

Profilbild von Boki
Bokivor 1 Jahr

Pa da mu na japanskom napišem da muzičari u CG nisu u sistemu. Nije meni teško naću neđe kineza da prevede na japanski.. Ozbiljno ljudi rade po 20-30 godina sviraju,pjevaju i žive od svirke a nemaju prava 0 nula!

Profilbild von Pustinjska lisičina
Pustinjska lisičinavor 1 Jahr

I milo je znao engleski. Swing me over the water swing me over the sea.

Profilbild von Ćazim Lisičić
Ćazim Lisičićvor 1 Jahr

Nije problem ukoliko se bavi prevođenjem, problem nastaje kad se dohvati nečeg čemu nije dorastao npr. funkcije premijera.

Profilbild von CRNOGORCI
CRNOGORCIvor 1 Jahr

Crnogorski mu ne ide nikako.

Profilbild von Irena Dimic Stijovic
Irena Dimic Stijovicvor 1 Jahr

Lijepo li ova sablja čita. 😁 pa je li prevod mogao u duhu jezika? Kad bi on znao duh svog jezika. Svog, mhm.

Profilbild von Slaviša Živaljević
Slaviša Živaljevićvor 1 Jahr

Malo i jeste, uglavnom su studiji u Japanu na engleskom, uz to i većina se dnevnih novina tamo štampa na engleskom

Ähnliche Videos