Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

Na tom instagramu se najde materialu...👏

44,857 views • 1 year ago •via X (Twitter)

11 Comments

Ondřej Topinka's profile picture
Ondřej Topinka1 year ago

A jak to střihl těsně před vjezdem do toho zákazu. 🤣

David Rajmont's profile picture
David Rajmont1 year ago

by me zajimalo za kolik by mu to spocetli... kdyby tohle udelal nekdo autem, tak se pose..., nebo na motorce

Estadio Deportes's profile picture
Estadio Deportes1 year ago

ES MOMENTO DE DECIR ADIÓS 😪 Tras su partida a Milán, Santiago Giménez no se olvidó del Feyenoord y mandó un emotivo mensaje en sus redes sociales. Te dejamos los detalles de su adiós. 👇 #SantiagoGiménez #Feyenoord #Milán

Pražská Honorace's profile picture
Pražská Honorace1 year ago

Tohle není cyklista, ale bezohledný a nebezpečný dement.

Umpalump's profile picture
Umpalump1 year ago

A když se předvádí brmrbm magoři, to bych tam taky našel? A skutry, které v kolonách taky kličkují? Já jen, že mezi cyklistama je stejně tak pošuků jako mezi brmbrm. Jen nerozumím, proč má někdo potřebu se vysmívat skupině, která jiným nezpůsobí významnou damage...

David Rajmont's profile picture
David Rajmont1 year ago

to si delate prdel? jedna vec je predjizdet v kolone, ale vidite tam tu caru na zemi, vidite ten prechod, mate predstavu co se smi a nesmi? jako odpoved ve skolkolveho ditete ale vzdyt Pepa taky.. 🤦‍♂️ ten clovek da na internet video kde machruje a pritom,kdyby jel na tom skutru tak se za to video vybodoval... nota bene kdyz stejna particka cykloborcu se muze posrat jen kdyz musi objet stojici auto v ckylokoridoru, to je ohen na strese katastrofa...

Velké Vizionářstvo's profile picture
Velké Vizionářstvo1 year ago

Jj, znám - takovej agresivní píčus s tenkým chmýřím co nepíchá

nart0un's profile picture
nart0un1 year ago

Chápeme, nenavidite cyklisty a řekl vám to internet. Chcete být prostě in.

David Rajmont's profile picture
David Rajmont1 year ago

presne tak jako nekolikanasobny vicemistr kraje v silnicni cyklistice (vic nas nebylo) uplne nenavidim cyklisty...😀

Líný expert's profile picture
Líný expert1 year ago

Na kole jezdím a to roky. Ale tohle je regulérní magor. Gaussova křivka bohužel funguje v každé skupině....

Velké Vizionářstvo's profile picture
Velké Vizionářstvo1 year ago

Nebylo by dobré na tuhle chcanku upozornit policii? Než se něco stane..

Related Videos